+90 422 323 93 23

Sosyal Medyada Biz}

Boncuk Kaynak

Ülkemizde en çok tercih edilen saç kaynak modelidir. Boncuk kaynak halk arasında da halka kaynak diye bilinmektedir. Kaynaklar saçlarınıza bir boncuk yardımıyla geçirilir. Bu yüzden adı boncuk kaynaktır.

Saçlarınıza kesinlikle zarar vermez. Her saç tipine uygun olup diğer kaynak çeşitlerine göre maliyeti daha uygundur. Saçlarınıza takıldıktan sonra saçlarınıza yaptıracağınız bütün işlemleri boncuk kaynaklarınıza da yaptırabilirsiniz çünkü onlar da orijinal saçlardan yapılmaktadır.

Saçlarınızın uzunluğundan ya da kalınlığından memnun değilseniz farklı yöntemler aramanıza gerek yok. Boncuk kaynak sayesinde saçlarınızı istediğiniz gibi uzatıp kalın gösterme lüksüne sahipsiniz. Saçlarınızla birebir aynı renkte yaptırmak zorunda değilsiniz.

Balyaj yaptırmak isteyip ancak saçını boyatmak istemeyen bayanlar içinde alternatif bir yöntemdir. İstediğiniz her rengi saçınızı boyatmadan kullanabilirsiniz. Renklerde çeşitlilik mevcuttur .

Malatya Kuaför Erkan Hair-Art olarak boncuk kaynak işlemi için gereken eğitimleri almış olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için buradayız.

Boncuk Kaynak İşlemi

1.Siz değerli müşterilerimizi hizmet koltuğumuza alıyoruz.
2. Saçlarınızı bölümlere ayırıyoruz.
3.Öncelikle saç diplerinizden başlıyoruz.
4. Saçlarınızı tutamlara ayırıyoruz.
5.Boncukları ayırdığımız saç tutamlarına geçiriyoruz.
6.Ardından boncukların arasına kaynakları geçirip pense yardımıyla sıkıştırıyoruz.
7.Aynı işlemleri saçınızın diğer bölümlerine uyguluyoruz.
8. İstediğiniz zaman salonumuzda çıkarttırabilir, kaynaklarınızı istediğiniz renge boyatabilirsiniz.
Güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.